Parkváros - Fenyves Parkváros - Dombosváros

Mártonnapi lámpás felvonulás

Az idei évünk ismét a programok eltolásáról, időjárási viszonyokhoz való alkalmazkodásról szólt... A Mártonnapi lámpás felvonulás sem volt ez alól kivétel surprise. Az idei évben új helyszínen tartottuk a felvonulást, ahol ismét hatalmas segítséget kaptunk az Érdi Polgárőrségtől, akik állandóan segítik programjaink biztonságos lebonyolítását. A meghirdetett időpontra az előrejelzés ismét nem a legjobbakat ígérte, így nehéz döntés után, de áttettük másnapra a felvonulást. Még így is szép létszámmal voltak családok, akik egy kellemes sétával élményt szereztek maguknak és családjuknak. A gyerekek szebbnél- szebb saját készítésű lámpásokkal készültek, az egyesület tagjai pedig mindezt forró teával és "igazi" libazsíros kenyérrel honorálta heart. A galériában tudjátok megtekinteni a felvonuláson készült képeket.

Márton napi lámpás felvonulás

Idén immáron harmadszor rendezzük meg a Márton napi lámpás felvonulást :) Készíts lámpást és sétálj velünk. A találkozó indulási helyszíne Tusnádi/Tátra/Hegyalja utca kereszteződése. Felsétálunk a Fundoklia térre, ahol vendégünk vagy egy libazsíros kenyérre és meleg teára. Gyertek el és érezzétek jól magatokat :)

Parkvárosi Parádé 2023

Augusztus 20-ig folyamatosan bővítjük a résztvevők listáját, a linkekre kattintva megnézhetitek kik vesznek részt a Parkvárosi Parádén heart Érdemes egy-két naponta ránézni az oldalunkra, mert folyamatosan tesszük fel a bemutatkozásokat smiley

Teszedd2023

A tegnapi napon egyesületünk is részt vett a Teszedd akcióban. A fundoklia manói kiváló teljesítményt nyújtottak, három helyszínen szedtük össze önkéntes segítőinkel a mások által "elhagyott" szemetet. Köszönjük a családoknak akik eljöttek és támogattak bennünket, ezzel is segítve a lakóközösségünk élhetőbbé, tisztábbá varázsolását. :)

folytassuk az évet :)

Sikeresnek mondhatjuk a húsvéti nyuszival való találkozást, viszont itt nem állunk meg :)

Közeleg a Húsvét

Közeleg a Húsvét és gondoltuk, hogy meglepjük a környék lakóit és az erre járó embereket. Kicsit feldíszítettük a Bóbita játszótér előtti füves területet, Dr Asztalos Éva, Korvin faművek és Majlát Zoli segítségével /nagyon köszönjük az önzetlen felajánlást heart/ eljöttek hozzánk a nyuszik, kiscsibék és a sok-sok színes tojás :)  Akinek van kedve és szeretne hozzájárulni az ünnephez, látogasson el a helyszínre és tegye ki díszét.

TeSzedd 2023

Kedves Érdeklődők!

Idén nekünk is sikerült regisztrálni a TeSzedd akcióra :) Ha szeretnél tenni a környezetedért, ha jó csapattal szeretnél egy kicsit kikapcsolódni :) Gyere el Április 26.-án. 3 helyszínen találhattok meg bennünket :)

A következő program Gyereknap

A legközelebbi programunk a GYEREKEKről szól. :)

2023. május 20.-án várunk szeretettel minden családot egy jókedvű napra :) A rendezvény 11 órától lesz látogatható Érden a Bóbita játszótérnél.

Itt találsz meg bennünket :)

Programjaink: versenyek: kötélhúzás, zsákba futás, aszfaltrajz verseny és még sok egyéb játékkal készülünk. Jön arcfestő, lesz ugrálóvár és megismerhetitek a kreativneveles.hu programját is.

LESZ TOMBOLA ahol kis apróságokat, lehet nyerni. Gyertek és töltsetek el velünk egy vidám napot :)